Často kladené otázky o Tiny House

Náš Ořech je vhodný pro všechny věkové kategorie zákazníků. Myslíme si však, že osloví především mladé lidi, páry i jedince, kteří si chtějí za přijatelnou cenu vybudovat vlastní bydlení bez potřeby hypotéky a dlouholetého zadlužení.

Ořech je zařízený dům včetně koupelny, kuchyňského koutu, sklopné postele, jídelního stolu a skříní. Skořepina je nevybavený dům, ovšem se všemi rozvody elektrické energie a vody, plně zateplený s tloušťkou stěny 320 mm.

Ano, každý projekt do zahraničí se řeší individuálně.

Ano i ne. Kompletní problematiku se dozvíte v našem průvodci stavěním do 25m².

Cenu si můžete spočítat v naší kalkulačce.

Na každém terénu, kromě bažiny. Cena stavebních prací se poté odvíjí od náročnosti výstavby (vzdálenost příjezdu, potřeba jeřábu,…).

V tiny housu je jedna toaleta (systém Geberit se zavěšenou mísou), všechny rozvody odpadů v domě jsou v ceně, venkovní rozvod včetně nádrže (septik) si zákazník řeší sám, nebo můžeme tzv. inženýrské sítě nacenit dle dohody se zákazníkem.

V základní verzi klimatizační jednotkou Toshiba o výkonu 5 kW ovladatelnou skrze mobilní aplikaci, vytápění ale můžeme udělat na výslovné přání zákazníka jinak. V takovém případě jen dojde k přepočtu ceny.

24 měsíců s možností příplatku prodloužené záruky na 5 let.

Ano, ale jen ve formě topných elektrických rohoží.

Životnost se odvíjí od několika faktorů jako je pravidelná údržba, kvalitní odvodnění pozemku, vliv vzdušné vlhkosti atd., průměrně ale 25 let.

Certifikované vložky proti krádeži instalované ve vstupních francouzských dveřích. Další nadstavbu zabezpečení můžeme řešit na míru každému zákazníkovi.