Nevybavený Tiny HousE - Skořepina

Skořepinu nabízíme proto, aby si měl zákazník možnost vybavit celý dům sám podle vlastních představ.

Tiny House Skořepina je stavba na klíč, která zahrnuje vše, co k plnohodnotnému bydlení potřebujete včetně projektové dokumentace. V případě Vašeho zájmu Vám pomůžeme navrhnout nejvhodnější způsob realizace základů v závislosti na terénu, kam budete skořepinu instalovat. Je dodávána v základu jako modulární systém panelů, kde každý panel je vyroben včetně izolace a vnější odvětrané fasády. Vnitřní rozvody elektřiny si zákazník nainstaluje sám společně se sádrokartonovým nebo fermacelovým obkladem vnitřních částí stavby, který je následně instalován na SKD profily.

Základy stavby si u modelu skořepina zákazník připravuje sám dle námi dodané dokumentace. Zvolit můžete instalaci na betonové piloty, zemní vruty nebo na základovou desku.

V základním provedení je Skořepina dodávána s provětranou vnější fasádou, izolací 160 + 60 mm a vnitřním sádrokartonovým obkladem, který však není namontován kvůli možnosti instalace rozvodů el. Energie a ZTI. Dílce jsou však přesně připravené k okamžité montáži. Stejně tak střešní krytina.

Střešní krytina našich Tiny House je dodávaná ve dvou provedeních:

  1. asfaltové pásy s posypem
  2. plechová (jedná se o plechovou krytiny Sat Jam Rapid), která je instalována na speciální podkladní vrstvu provětranou

 

Můžete si tedy vybrat:

  • sílu stěny
  • barvu fasádních profilů včetně KWH hranolů
  • druh vnitřního obložení a jeho odstín

 

Na Vaše přání můžeme podle druhu budoucího využití navrhnout i jinou skladbu stěn, která v nemalé míře ovlivní cenu domu a bude vyhovovat přesně Vašim potřebám.

Kontaktujte nás

Milan Tůma

AFC Servis DC a.s.